Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Adult Mass Upload

Discuție în 'Centru de Afaceri Online' creată de AlexH, 4 Dec 2017.

1. AlexH
    Aggressive

AlexH Merg pe strada catre Mine... Membru personal Administrative SEO Expert Freelancer

Aprecieri primite:
    7.179
    Puncte trofeu:
    113
    Credit:
    $8.037,83
    Cei care va ocupati cu adult (Best Adult White Label) ati folosit sau folositi programul Adult mass upload
    Cod:
    http://adultvideoblaster.com/
    ?
    As vrea sa-l cumpar dar inainte vreau sa stiu daca cineva de aici la folosit si daca functioneaza asa cum spune.
    Conform specificatiilor ar trebui sa usureze cu mult munca, mai ales daca ai multe video pentru upload. Eu detin cam 2000 video si imi este lene sa le urc manual pe atatea site-uri.

Cam astea sunt preturile su suporta 8 site unde poti face mass upload, cat si traking la statistici, pozitii, etc.

pret avb.png

Publicitate

Alex11b apreciază asta.
  2. Shtrumphu
    Thinking

Shtrumphu Active Member SEO Expert Registered Freelancer

Aprecieri primite:
    296
    Puncte trofeu:
    63
    Credit:
    $1.303,15
    Vorbeste cu ei sa iti ofere un trial, sunt romani. Nu stiu daca au facut update in ultimul timp, site-urile adult au mai schimbat unele lucruri in ultima perioada. De exemplu, pe Redtube si Xhamster iti iei ban aproape imediat daca pui cu watermark.

AlexH apreciază asta.

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Încărcare...