Ads facebook!

la conturi noi cand creezi reclame iti baga suspend la cont si iti cere verificare... nu e chiar asa de simplu... ei deobicei la conturi suspecte le suspenda contul de ads si iti cere act de identitate...nu pot fi asa pacaliti usor...suspenda conturi de reclame iar daca incerci dupa altele suspecte risti sa ti le suspende...au verificari pe ipuri clase ip si chiar si MAC de la device il pot vedea ... ei te ard cand creezi reclama..atunci verifica contul tau ,conectarile etc la el...
Am facut acum 2 saptamani asta si nimeni nu m-a intrebat de sanatate, cred ca nu au ceva coerent in toata chestia asta
 
Am facut acum 2 saptamani asta si nimeni nu m-a intrebat de sanatate, cred ca nu au ceva coerent in toata chestia asta
Poate doar atunci cand contul personal de fb nu e verificat. Mie mi s-a intamplat sa ceara verificare prin ID la un cont nou facut fara sa plasez vreo reclama.
 
Scuzati ca reinviu topicul, am luat reclame de vreo 300 de lei de pe un card Payonner pe care nu am niciun ban, de fapt, am vreo 5 lei. Cand o sa se emita plata, presupun ca o sa suspende contu de Ads si cam atat, nu ? :))
 
Daca nu platesti iti suspenda dreptul de a mai crea reclame iar dupa plata se reactiveaza, nu contul de ads.sau poate si ala in functie de suma
 
Eu sunt dator de pe un cont cu o plata de vreo 50$ la facebook de vreo 3 ani si contul inca e viu, doar ca da, daca vreau sa mai deschid o reclama trebuie mai intai sa platesc
 
Eu sunt dator de pe un cont cu o plata de vreo 50$ la facebook de vreo 3 ani si contul inca e viu, doar ca da, daca vreau sa mai deschid o reclama trebuie mai intai sa platesc
Exact asta zicem suspenda optiunea de a crea reclame ,eu patesc des asta dar dupa plata pot iar
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus