Adowrds ajutor setari

Raven200155

Member
Registered
Full Member
Buna ziua, daca se pricepe cineva la adwords as avea nevoi de ajutor cu o setare. Stie cineva sa seteze ca traficul care a fost pe site sa nu ii mai arate si a 2a oara?
 
Cum adica sa nu ii mai arate si a doua oara ? fi mai explicit cu ce vrei sa faci, eu fac campanii google adowrds , bing , facebook in fiecare zi.
 
Cred ca te referi la userul care a vazut reclama odata si a intrat pe site, sa nu-i mai apara si adoua oara nu?
Vezi la setari campanie, sectiunea frecventa afisare per user.
 
Cum adica sa nu ii mai arate si a doua oara ? fi mai explicit cu ce vrei sa faci, eu fac campanii google adowrds , bing , facebook in fiecare zi.[/QUOTEaaS
Cred ca te referi la userul care a vazut reclama odata si a intrat pe site, sa nu-i mai apara si adoua oara nu?
Vezi la setari campanie, sectiunea frecventa afisare per user.
Da la asta ma refer , multumesc!
 
Da la asta ma refer , multumesc!
Acum depinde ce urmaresti. Daca este stric pentru reclame si urcat in pozitii, cu cat numarul de respingeri este mai mic, cu atat e mai bine. Adica userul trebuie sa revina si sa vada mai multe pagini pe site tau.
 
Daca nu ma insel (deci nu bag mana in foc), este valabila doar pentru display. La Search nu este. Settings, Add Delivery, Frequency Capping
 
Loading...
Back
Sus