Adnow SCAM, Teapa, Neseriosi

Voi ziceti că doar 30 $ merita aceasta fata din 185 $.
Voi oferiti 5% pe refferal.
100% din 185$ vin 3700 $,deci acele persoane au facut 3700$ in total si circa 3100 $ i'ati blocat pe seama de frauda.
"LEONA posteaza cati refferali ai adus in total si cati produceau in total..."
Acum adnow aratane dovada la fiecare cont in parte inclusiv site ca ati banat si nu ati trimis platile catre clienti + fraudele pe care le-au facut ...
Puteti folosii screenshout.

Este vina voastra,din cate stiu eu tot ce este bani proveniti din refferali se plateste inclusiv ca a fraudat sau nu...
Este vina voastra ca nu ati blocat la timp userul.
Si nu ne mai mintiti ca nu aveti anti frauda-clik că nu tine,mai ales la mine !
Stiu bine ca aveti asa ceva,ce numiti voi clikuri din alte surse sunt defapt clikurile date de mai multe ori...

Si inca ceva,daca fata aceasta (sorry nu stiu daca esti fata sau baiat) nu a avut un site ilegal si a avut un blog personal si vă dă în judecatà chiar ve'ti da faliment...
Voi aveti un site cpc (plata pe clik) nu pe conversii,deci totul se plateste fie ca face sau nu conversii. :)
Prin linkul meu s-au inscris 4 referali , dar numai unul era si este activ , deci nu a fost banat pe motiv de frauda .
Toata teoria cu frauda este doar o motivare ieftina marca Adnow de a nu plati .
Site-ul meu este legal si lucrez la el in limita timpului disponibil . Se poate vedea pe profilul meu .
Statisticile referalilor sunt in imaginile atasate . Se observa ca site-ul respectiv afiseaza in continuare reclamele lor , deci nu este banat . Iar acuzatia Adnow ca referalul respectiv este un "chatter " o pot califica drept o lipsa de bun simt .
 

Atașamente

  • Ref stat 2.jpg
    Ref stat 2.jpg
    52,9 KB · Vizualizări: 15
  • Ref statistici.jpg
    Ref statistici.jpg
    49,6 KB · Vizualizări: 16
care jumătate? cate persoane care sau plâns ca au fost înșelați au venit cu dovezi? acum fie vorba intre noi ce naiba se bucura adnow de 20$ care fura de la x și y când ei fac plați foarte mari și lucrează după cum am văzut cu site-uri cu trafic imens, cel puțin dacă ne uitam în ultimele 3 pagini vedem ca sunt cam aceleași persoane care se plâng, nu țin nici cu cei păgubiți (pentru ca nu au dovezi clare) nici cu adnow, nu am văzut unu care face sute de dolari pe zi sa se plângă.. asa ca veniți cu dovezi clare
Esti Adnow sub acoperire ? :)))))
Penibil . Ar trebui sa-ti vezi de treaba .
 
Man tu ai urmarit topicurile lor sau vorbesti asa doar sa te afli in treaba acum la 3 noaptea?:))))
nu te preocupa ca nu am treaba si scriu doar asa sa ma aflu in treaba, si
Esti Adnow sub acoperire ? :)))))
Penibil . Ar trebui sa-ti vezi de treaba .
eu nu
Esti Adnow sub acoperire ? :)))))
Penibil . Ar trebui sa-ti vezi de treaba .
Penibil? de ce? eu cred ca toată lumea are dreptul la replica sau cumva te crezi încă pe vremea comunismului? eu nu am jignit pe nimeni ! eu vad normal ca pe un forum sa fie tot timpul păreri pro și contra.
 
Nu va mai certati! Leona..avem dreptul fiecare la opinii. Cum tu crezi ca adnow sunt 'tepari', asa cred si eu ca nu sunt. Am primit zeci de plati. Avem dreptul la pareri.
In loc sa faci ceva constructiv, si sa vezi unde ai gresit, ca sa poti continua castigurile cu ei, nu facem altceva decat sa incitam si altele....Repet. Este parerea ta...eu ca si multi altii de aici suntem platiti saptamanal...
 
Nu va mai certati! Leona..avem dreptul fiecare la opinii. Cum tu crezi ca adnow sunt 'tepari', asa cred si eu ca nu sunt. Am primit zeci de plati. Avem dreptul la pareri.
In loc sa faci ceva constructiv, si sa vezi unde ai gresit, ca sa poti continua castigurile cu ei, nu facem altceva decat sa incitam si altele....Repet. Este parerea ta...eu ca si multi altii de aici suntem platiti saptamanal...
Ai citit ce-am explicat aici , sau vorbesti in necunostinta de cauza , asa rezulta din ceea ce ai scris .
Greseala este la Adnow , nu la mine .
Iar daca vrei sa fim constructivi , atunci da sfaturi celor de la Adnow , nu mie .
Adnow ne fura si tu vrei sa-i ridic in slavi ?!
 
nu te preocupa ca nu am treaba si scriu doar asa sa ma aflu in treaba, si

eu nu

Penibil? de ce? eu cred ca toată lumea are dreptul la replica sau cumva te crezi încă pe vremea comunismului? eu nu am jignit pe nimeni ! eu vad normal ca pe un forum sa fie tot timpul păreri pro și contra.
Lucrezi sau ai lucrat cu ei ?
Daca nu , chiar nu ai ce pierde timpul pe acest topic .
 
Eu fac parte din cei care sunt si au fost platiti. Dar nu pot spune despre adnow ca sunt corecti. Adnow e ca nevasta... Acu poate sa fie..acu nu mai e :p
 
Raspuns din partea Adnow :
A new message on the ticket № 55845: referal

"Text O plata ti-a fost deja formata, urmeaza sa o primesti. Urmatoarea plata o vei primi dupa ce vei atinge suma minima de retragere. Suma de la referali se acumuleaza treptat in balanta."
Adnow , am cerut banii din referal , 190 si ceva $ , voi mi-ati format plata pentru site-ul meu .
Ce nu intelegeti ?
 
Ai man dreptul la cate replici vrei tu:))) e liber forumul,m-as fi chinuit sa iti dau mai multe explicatii dar tu chiar nu ai nici o treaba cu topicul asta:)))
nu are rost să mă cobor la nivelul tău așa că evit sa intru în polemică cu tine, eu mi-am spus punctul de vedere și punct, dacă iți convine bine dacă nu iar bine. Am tot văzut persoane care au avut păreri bune și te-ai luat de ei, mai nene cumva te crezi un lider de sindicat?
 
Prin linkul meu s-au inscris 4 referali , dar numai unul era si este activ , deci nu a fost banat pe motiv de frauda .
Toata teoria cu frauda este doar o motivare ieftina marca Adnow de a nu plati .
Site-ul meu este legal si lucrez la el in limita timpului disponibil . Se poate vedea pe profilul meu .
Statisticile referalilor sunt in imaginile atasate . Se observa ca site-ul respectiv afiseaza in continuare reclamele lor , deci nu este banat . Iar acuzatia Adnow ca referalul respectiv este un "chatter " o pot califica drept o lipsa de bun simt .
Nu chatter, ci cheater :D Nu a fost banat, dar i s-a scazut foarte mult tariful din lipsa de rezultate. Automat, ti s-a scazut si tie din procent.
 
Loading...
Back
Sus