Risc mare de neplata Adnow.com

Asa imi spun si mie de ce alte firme gen PopAds platesc asa repede si cei de la ADNOW intarzie?
Adnow nu este o retea ce ofera reclame de tip pop up. Platim saptamanal in functie de modalitatea de plata aleasa si de suma minima de retragere
 
Salut. Mi s-a intamplat o chestie ciudata. Nu ma pot conecta pe site, imi spune ca userul si parola nu se potrivesc, iar daca incerc sa recuperez parola imi spune ca emailul meu nu figureaza in baza lor de date. Cu toate astea reclamele lor sunt pe site-urile mele.
Mai e cineva in situatia mea?
 
Banuiam, insa aveam nevoie de o confirmare. Mersi @MarianVIP .
 
A fost o problema cu serverul. S-a rezolvat intre timp
 
------


adnow ce a aveti de tot intarziati cu platile pe webmoney?nimeni cu aceasta metoda nu a primit bani de vreo 10zile , vrem o explicatie
Buna, in ultima saptamana s-au decalat intr-adevar platile prin wmz, dar pana sambata sigur se vor efectua.
 
Si eu am primit cat de curand o mega teapa, mi s-au sters toate urmele ca sa nu pot dovedi, astept totusi sa mi se plateasca promovarea produselor si timpul pierdut! ;)
 
Pe ultimele doua săptămâni nu am primit nici eu prin WebMoney. Deci au doua plați restante. Neseriozitate totala. Nici măcar nu mai răspund la tichete. Daca nu se dau pana luni sa ne strângem toți sa vedem ce putem face sa ne recuperam banii.
 
Eu ce sa mai zic, le-am promovat produsele, timp pierdut si mi-au dat teapa, dupa 3 saptamanii ce am asteptat sa mi se formeze plata, faza proasta ca mi-au sters toate urmele ca sa nu pot dovedi, tot sper ca managera pe Romania sa isi faca treaba si sa imi trimita "macar" o parte din banii, toti muncim, ne chinuim sa ridicam un website, nu se ridica peste noapte ci luni/ani, nu e asa usor ca cresti un web site cum dau ei teapa atat de usor si mie mi-ar placea sa promovez produsele pe site-urile prostilor si sa le dau teapa ca doar sunt destui publisheri!
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus