Roforum nu afiseaza reclame abuzive sau cu virusi. Daca vezi acest mesaj inseamna ca AdBlock este activat. Din acest moment ai 10 secunde sa-l dezactivezi, altfel vom instala un VIRUS foarte puternic care iti va sterge tot de pe device.
  1. Acest site folosește cookie-uri. Prin continuarea folosiri acestui site, ești de acord cu utilizarea de către noi a cookie-urilor. Mai mult.

Oferta Abonament Lunar Facebook Ads - Conturi Nelimitate Prepay

Discuție în 'Prestari servicii firme si privati' creată de Alexander94, 12 Aug 2017 la 01:45.

1. Alexander94

Alexander94 New Member Registered Acces Redus

Aprecieri primite:
    1
    Puncte trofeu:
    3
    Credit:
    $1,56
    Buna ziua ! As dori sa promovez un serviciu care il rulez cu mare placere din Noiembrie 2016, M-am gandit sa il promovez pe acest forum deoarece sunt multi multi oameni care aici au firme si fac si cpa, si este cel putin probabil sa aiba probleme cu contul de reclame.

Am creat acest videoclip care va prezenta oferta pe limba romana :

Pentru cei care au nevoie de facebook ads conturi : 40$ este pe luna
    - Se va cere un link de la profil de facebook / fals / real nu conteaza, sa va dam admin la contul de ads. ( Nu va veti loga pe conturi pentru ca se dezactiveaza, conturile sunt indiene in rupii indiene, functioneaza grozav stati linistit )
    In felul asta primiti 1 cont de reclame.

- Primiti 3 inlocuiri gratuite asta daca sunteti banati , puteti controla doar 1 cont odata pe membership de reclame, nu puteti folosi inlocuirile decat daca pierdeti contul care il controlati. Deci daca esti banat 1 data , inlocuim 1 data si inca o data si inca o data.

- Apoi tre sa cumparati cu 5$ alt cont ca inlocuire.

In fiecare zi avem un angajat care va incarca conturile cand ii cereti , se va percepe o taxa de 15-17% .
    Daca incarcati de exemplu 7$ veti plati cam 9$ , daca incarcati 50$ veti plati cam 56$ aproximativ 57$ .

In momentu in care membershipul este gata si nu este reinoit , totul dispare, veti pierde accesul la conturile de ads.
    Bani care sunt pe conturi in momentul facebook ban, suspend , nu se pot recupera facebook nu ii da inapoi.

Aveti 5 zile sa cereti bani inapoi la membership daca nu considerati ca va este util serviciul.

In momentul in care se reinoieste membershipul, primiti din nou aceasi optiune , 3 inlocuiri gratuite , daca in momentul in care reinoiti aveti un cont , ramane acela dar aveti 3 inlocuiri gratuite si tot asa . Nu se aduna , se reseteaza.

Ex : Mihai are membership din 10 aug in 10 septembrie , El are cont de ads si face bani , a folosit 2 inlocuiri gratuite mai are 1 , in momentu de 10 septembrie plateste iar 40$ si are din nou 3 inlocuiri gratuite , ramane cu contul care il foloseste. In 10 octombrie , iar 3 inlocuiri gratuite.

Daca doriti sa controlati 2 conturi odata , asta este 2 membership = 80$ si tot asa .

Doresc un admin sa ne testeze serviciul , si inca 4 persoane care ar fi interesate, bani trebuie incarcati pentru cele 4 persoane de persoane, pentru admin voi incarca eu.

Va multumesc ! si Va asteptam !

Publicitate

Ultima editare: 12 Aug 2017 la 02:02
    Oprisan Alina apreciază asta.
  2. yepuras
    Curious

yepuras Well-Known Member VIP Club Registered Full Member

Aprecieri primite:
    405
    Puncte trofeu:
    63
    Credit:
    $931,64
    Din pacate tu vei primi ban pentru ca nu te-ai deranjat macar sa citesti regulamentul acestui forum si in primul post iti faci reclama .

3. cnusi
    Amused

cnusi Moderator Membru personal Moderator VIP Club Web Designer Registered Full Member

Aprecieri primite:
    658
    Puncte trofeu:
    93
    Credit:
    $1.120,39
  4. schoolOFdj

schoolOFdj Active Member VIP Club Registered Full Member

Aprecieri primite:
    128
    Puncte trofeu:
    43
    Credit:
    $146,81
    https://www.clubptc.net/subiecte/in...s-reclame-prepay-nelimitat.75333/#post-746025

imi pare rau pentru el ,daca este aceias persoana , am primit un sfat de la el mare ,care ma motivat in online ,de la el am auzit prima oara de filmul secretul .Am inteles abea dupa doi ani dupa ce m-am uitat la el :D .

Mai degraba ,nu este important anuntul ci mesajul ,a aplicat legea atractiei si isi face vizualizari pe nisa de ro la video, intelegeti voi ce spun .

a imbinat o metoda buna si pe urma vine bonusul de seriozitate in conturile de facebook etc .Smart way traffic =Bani

Ultima editare: 12 Aug 2017 la 11:30
  5. TubeAdvertising

TubeAdvertising Active Member Support Official VIP Club Registered Full Member

Aprecieri primite:
    191
    Puncte trofeu:
    43
    Credit:
    $217,31
  6. gabriel55

gabriel55 Active Member Registered Full Member

Aprecieri primite:
    73
    Puncte trofeu:
    28
    Credit:
    $154,59
    YooProJecT și Oprisan Alina apreciază asta.
  7. TubeAdvertising

TubeAdvertising Active Member Support Official VIP Club Registered Full Member

Aprecieri primite:
    191
    Puncte trofeu:
    43
    Credit:
    $217,31

Cititi cu atentie:

1. Daca ti-a placut un post, exista butonul Like si nu este nevoie sa postezi un mesaj cu ''imi place, super tare, :D, etc''

2. Orice insulta sau atac la persoana pe forum sau privat se sanctioneaza.

3. Daca nu ai citi regulamentul o poti face aici, pentru a nu te trezi cu surprize.

4. Post hunting, spam, publicitate mascata se sanctioneaza direct cu Ban.

Încărcare...