A cumpara cineva trafic de popads ?

Ati cumparat trafic de la popads ?

  • Da

    Votes: 2 33,3%
  • Nu

    Votes: 4 66,7%

  • Total voters
    6

Jhonny

Trec prin viata cu zambetul pe fata !
Registered
Full Member
Ma bate gandul sa cumpar trafic de la aceasta retea, ce ziceti, livreaza ce promite ?
Ati cumparat vreodata trafic de ei ?
 
Eu am cumparat in ani trecuti ... nu prea converteste .. la cantitate mica ... mai bine cumperi pop-uri de la baietii de pe aici.
 
Decat sa dai la popads si ei sa dea la membrii de aici minus partea lor, mai bine gasesti direct aici trafic. Asta in cazul in care nu vrei sa faci ceva de genul.
Tu ai siteul X, iar Y care este competitorul tau are reclame de la popads, si tu ai vrea neaparat sa ca domeniul Y sa iti bage niste reclame cu siteul tau X :))
 
mai bine gasesti direct aici trafic
Poti cumpara direct de aici de la cei care au trafic si corespunde cerintelor tale. Recomand un popunder ca rata de close este mai mica si userul are timp sa vada site-ul tau.
 
Ziceam a face un pic de publicitate pentru un site de filme, stiu ca foarte mult trafic de pe popads Romania provine de la siteuri de filme !
 
Este simplu: si culmea chiar amuzant.... este traficul ce uni dintre noi il trimite ... dar tipam ca suntem platiti insuficient...
Dar defapt mizeria de trafic primita este aceasi pe care noi o trimitem.
 
tocmai ca am vb cu un baiat, sa de asa ceva si ma gandeam daca sa iau de la el sau de la popcash, acum ma am posibilitatea sa iau banner, stiu ca normal decat 1.000 de vizitatori si interesati 0 mai bine 50 sa zicem, dar care sunt interesati si care genereaza un venit !

Voi ce ziceti ?
 
Pai depinde mult ce vrei sa faci cu acel trafic si desigur de pret sau unde are locatia acel banner.
Daca pretul la popunder este bun l-as recomanda mai ales daca folosesti un sistem de random url pentru a trimite traficul pe pagini/filme diferite decat pe una singura ca ajuta mai mult.
La popunder pentru a fi sigur ca ajunge la tine direct poti putine prin auto redirect la 1 secunda si trecut prin goog.gl.
 
Pai depinde mult ce vrei sa faci cu acel trafic si desigur de pret sau unde are locatia acel banner.
Daca pretul la popunder este bun l-as recomanda mai ales daca folosesti un sistem de random url pentru a trimite traficul pe pagini/filme diferite decat pe una singura ca ajuta mai mult.
La popunder pentru a fi sigur ca ajunge la tine direct poti putine prin auto redirect la 1 secunda si trecut prin goog.gl.
Ma gandeam la banner tip player in continut ar fi cel mai eficient !
 
Ultima editare:
Loading...
Back
Sus