5 Piese de ascultat inainte de interviul de angajare

CiNiK

أنا أحب كس
Registered
Banned
Salutare.
Cu toti stim cat sunt de stresante sunt interviurle pt angajare : Emoti , nervi.., sunt bine imbracat ..etc etc
Zilele trecute am gasit un Top 5 melodi de ascultat inainte de a incepe un interviu pt angajare .


5. Dexys Midnight Runners – Come On Eileen

Înlocuiți-l pe Eileen cu numele vostru și ganditiva că cei de la Dexys Midnight Runners cata pt voi.

4. Survivor – Eye of the Tiger

Se spune ca aceasta piesa l- a ajutat pe Rocky sa il invinga pt Mr T.


3. Queen – Don’t Stop Me Now
Nimic nu te va opri după ce vei auzi chitara solo.




2. MC Hammer – Can’t Touch This
Ceilalti candidati,nu va pot atinge.




1. Bobby McFerrin – Don’t Worry Be Happy
Acest cântec vă va face sa fiti relaxati, și sa aveti o stare pozitivă, pregătit pentru orice interviu. Nu vă faceți griji, fiți fericiţi



Daca aveti sugeti ,propuneri pt top..postati aici si cine stie poate cineva va lua jobul :)))
PS: Topul este facut de o agentie de recurtare din Irlanda,







 
Ultimile doua poate ca imi plac.
La interviu nu prea am eu emotii, ci ei ar trebui sa aiba ca ma voi cunoaste pe mine. :D
Prefer sa ascult ceva de genul mai jos care ma calmeaza si imi da chef de munca. :D

Pe tine care te calmeaza cel mai mult din topul postat?
 
Cati spectatorii aduna Queen pe Wembley la singur concert,nu stang astia in ziua de azi in 10 concerte ))) care mare artist din ziua de azi isi mai permite sa cante cu berea pe pian cum facea Freddy Mercury))))
 
Ultima editare:
S-a intamplat ceva.. Zilele trecute am scris ca imi place Roforum din cauza ca daca ma gandesc cum sa fac ceva, intr-u timp scurt cineva deschide un topic pe acel subiect.
@CiNiK ai intarziat cu topicul.. Am fost ieri la interviu :D
 
Da.. Am avut ca ultimul interviu a fost acum 11 ani. Dar asta nu inseamna ca ma pierd sau ceva.. Dar se simte ceva..
N-am ascultat nimic, n-am stiut de smecheria asta. Am vrut initial sa caut ceva raspunsuri la intrebarile uzuale, dar am renuntat, am preferat sa fiu eu insumi. Cum a fost... cumva nici nu prea aveam chef sa raspund... Nu e tocmai jobul pe care mi-l doresc, dar am zis sa incerc..
 
S-a intamplat ceva.. Zilele trecute am scris ca imi place Roforum din cauza ca daca ma gandesc cum sa fac ceva, intr-u timp scurt cineva deschide un topic pe acel subiect.
@CiNiK ai intarziat cu topicul.. Am fost ieri la interviu :D
Bafta cu noul job.
Ieri am vrut sa postez , dar eram pe telefon si se incarca foarte greu...
TOpul e din 10 piese , dar intrun post se poate posta doar 5 posturi Media.
Am sa postez restul dupa ce se termina meciul. :p
ATL.M - Real M.
 
Am revwenit aici sa mai ascult piesele, dar nu va fi de ajuns. Trebuie s ainvat si excel. Oare ce versiune de Excel au?
 
Continuarea Topului.

6.. The White Stripes – Seven Nation Army
‘A seven nation army couldn’t hold me back’

7.Macklemore & Ryan Lewis – Can’t Hold Us Feat. Ray Dalton
Tonight is the night, we’ll fight ’til it’s over’.

8.Katy Perry – Roar
You ARE a fighter, you ARE a champion, let them hear you roar and they will surely hire you!

9.The Lion King – Hakuna Matata
Hakuna Matata, it means no worries for the rest of your days. You can always rely on Timon and Pumbaa to get your feet moving.

10.. Travie McCoy: Billionaire ft. Bruno Mars
Who doesn’t want to be a billionaire. One can always dream..

Sa fie cu noroc pt cei ce asculta și merg la interviu.
 
Mi-am facut un obicei.. dimineata inainte sa ma spal pe fata, deschid topicul asta sa ascult melodiile :D
 
Loading...
Back
Sus