Vand 4 articole

Raneni

Member
Registered
Banned
Salut,

Am 4 articole de vanzare:

1. Sfaturi pentru amenajarea unei bai (348 de cuvinte)

2. Modele de amenajari bai (506 cuvinte)

3. Idei de culori pentru amenajarea unei bai (505 cuvinte)

4. Cabina de dus sau cada (355 de cuvinte)

Articolele sunt insotite si de poze.

Pret: 20 de lei. Plata se poate face prin transfer bancar. Tin sa mentionez ca nu trimit primul.

P.S: In cazul in care cumparatorului ii place stilul de scris si doreste servicii personalizate ( sa scriu articole pentru el ), se poate negocia, in functie de disponibilitate.
 
Ultima editare:
Nu fac parte din categoria celor care corecteaza, dar fiind dat faptul ca scrii articole, am zis sa fie asa, ca un feedback.
Nu prea poate fi considerat "feedback" raspunsul tau, pentru ca se bazeaza pe o greseala minora, facuta din neatentie. Nu poti judeca un intreg, din pricina unei parti, daca e s-o luam asa. Da, e cacofonie, insa sunt sigur ca nu una deranjanta, de genul " ca care".
 
Nu prea poate fi considerat "feedback" raspunsul tau, pentru ca se bazeaza pe o greseala minora, facuta din neatentie. Nu poti judeca un intreg, din pricina unei parti, daca e s-o luam asa. Da, e cacofonie, insa sunt sigur ca nu una deranjanta, de genul " ca care".
Nu am judecat. Eu fac greseli mult mai mari. Cum am zis, era doar feedback. Daca a deranjat, imi pare rau. Nu asta era scopul, ci doar m-am gandit ca te va ajuta. Poate am gresit. Oricum, de apreciat ca ai corectat. Altii caposi... De-a dracului lasa asa :))
 
Loading...
Back
Sus