20GB hosting + domeniu.com free

Voua va functioneaza domeniile ? Mi-am inregistrat si eu unul luni si cand intru pe adresa, imi zice:

Site offline

This site has not been published yet. Please login here.
 
Nu gasesc cpanelul.. daca pun varianta numedomeniu/cpanel imi da aceeasi eroare cu "site offline"
 
Offf ce greu este ....
1. login in cont
2. click pe webshoting
3. click pe one click aplication
4. alege din lista ce vrei sa instalezi. Wordpress este adoua applicatie
5. click install pe wordpress si completeaza datele.
6. astepta cateva minute si vei primi detalii pe mail cand e gata install
7. login pe site
8. gata.
 
Ai rabdare si cu noi cei mai neexperimentati :D

Gasisem pana la urma asta, dupa ce le-am luat la rand pe toate :) Am instalat wordpress-ul, mi-a zis ca daca-l instalez nu stiu ce se intampla cu "website builder"-ul, ceva nasol oricum :)
I-am dat sa-l instalez oricum, si acum cand vreau sa intru pe adresa domeniului meu, ma redirectioneaza catre homepage-ul astora de la easyname :)) probabil inca nu s-a instalat, cum zice Alex..

Mersi pt ajutor si intelegere!
 
Asteapta putin pana se instaleaza. Vei primi mesaj daca instalarea a fost cu succes sau a esuat.
Plus inchide browser si sterge cache si dns cache, e posibil sa afiseze asta de la cache.
Poti testa asta sa vezi daca functioneaza.
http://anonymouse.org/anonwww.html
 
merge atat de bine, incat te-ai hotarat sa il vinzi?
Nu stiu care e motivul pentru care-l vinde el, dar la mine hostul merge super ok. Site de acolo are undeva la 5k acum pe zi si totul functioneaza. :p
 
Din cauza aceasta sa oprit oferta mai repede decat era anuntat..multi au luat free ca pe urma sa le vanda undeva la 2 - 3 €. E o afacere si asta.Daca cauti pe net ..e plin de vanzare domeniu.com +20GB hosting platit pana in 2017. :D
 
e plin de vanzare domeniu.com +20GB hosting platit pana in 2017
Am vazut atat pe forumuri romanesti cat si straine multe oferte de gen. Lumea face bani din ce poate si daca merge, ar fi o prostie sa nu profiti.
Eu aplic la oferte de gen pentru a testa si apoi posta aici. :D
 
E pacat sa gasesti o asemenea oferta si sa nu faci un site profitabil, poti obtine mai mult daca iti construiesti ceva. Eu am luat 2, unul il folosesc momentan pentru SEO, si posibil pentru altceva, iar al doilea deja mi-a adus un comision:
A6uhQE4.png

5 euro dupa numai o saptamana... in ritmul asta, pana la anul...
@CiNiK eu zic sa lasi o adresa de PayPal pe aici, sa dam o bere dupa ce luam banii.
 
Your coupon couldn't be redeemed. asta imi apare : \ cine ma poate ajuta si pe mine ?
 
Your coupon couldn't be redeemed. asta imi apare : \ cine ma poate ajuta si pe mine ?
Nu mai este activa oferta. Va trebui sa astepti cand apare alta.
 
Cand voi aparea altele voi posta pe forum eu sau cine le gaseste primul.
 
Loading...
Back
Sus