Tutorial (1$) Castiga in 4 minute bitcoin in valoare de 1$

Sacalul

Well-Known Member
Registered
Banned
A devenit o fita sa avem un portofel bitcoin si sa vindem/cumparam produse sau servicii in bitcoins . De ce bitcoin? pentru ca poti plati sau primi bani anonim si din alte motive pe care probabil am sa vi le dezvaluiesc altadata.

De asemenea investitiile in bitcoin au fost cele mai profitabile investitii din ultimul deceniu.

V-ati gandit vreodata ca puteti castiga in 4 minute 1 $ in bitcoin.. eu cred ca nu .. insa este posibil.. Cum? Trebuie sa detineti un cont Google Plus si sa distribuiti pe acel cont cateva linkuri , sa apreciati (Like) 3 clipuri de pe youtube si sa dati subscribe la o pagina google plus si la un canal de youtube. Toate aceste lucruri le puteti face in mxim 4 minute. Am si atasat un video in care am testat aceasta provocare si mi-a luat exact 4 minute.
Atentie! aceast task este unul limitat ..cine doreste sa participe si implicit sa castige acel dolar in bitcoin. trebuie sa anunte in acest topic sau sa imi confirme in privat acest lucru.

Retineti! Trebuie sa indeplineasca cererea de mai sus si am sa ma repet pentru a fi mai bine inteles. Sa detineti un cont G+ cu minimum 5 urmaritori. si sa faca tot taskul din imaginile video de mai jos. Cei care fac taskul intocmai , imi confirma acest lucru, in topic sau in privat si eu ma oblig sa ii platesc repectivului suma de 1$ in bitcoin. Fiecare membru poate participa doar cu un singur cont G+
Pentru a avea acces la task accesati acest link.. https://gleam.io/I1VOV/like-share-subscribewq
Succes!
 
Ultima editare:
Le-am completat si eu, nu doresc $, bafta in continuare!
 
Loading...
Back
Sus