Hai să creăm un meme coin - O cryptomonedă a comunității!

Update de preț!

Elke Coin a înregistrat o creștere de 9.69% în ultimele 24 de ore, ajungând la un volum de tranzacționare de 32$. În ceea ce privește evoluția prețului, este dificil de determinat dacă această creștere este rezultatul activității roboților de arbitraj sau al investitorilor umani care au acumulat moneda. În orice caz, reamintim comunității că Airdropul rămâne activ, însă este limitat la primele 100 de persoane care se înscriu. La prețul actual, 100,000 monede ELKE valorează aproximativ 1.1119$.

În altă ordine de idei, astăzi voi lucra la realizarea unui nou clip video. De această dată, intenționez să creez un tutorial dedicat utilizatorilor de dispozitive mobile, pe care intenționez să îl distribuim și pe rețeaua Tik Tok. Mai exact, voi crea un tutorial pentru Trust Wallet, dat fiind că este unul dintre cele mai populare portofele de criptomonede pentru dispozitive mobile. Sper să îmi iasă bine!


pret.png
 
Nu pot să-ți trimit mesaj îmi dă o eroare gen (Nu poți crea o conversație cu următorii destinatari: yepuras.) @AlexH știi de ce nu pot trimite mesaje?

Îți scriu descrierea cu care am creat mascota aici. Este cea de mai jos:

Create an image of a playful and friendly humanoid moose with large expressive eyes, conveying a friendly atmosphere. Create a unique and diverse meme that will make your friends laugh out loud. Use visually descriptive and detailed language to bring your meme to life. Full body

Pentru lips sinc ar fi textul de mai jos:

Hello, everyone! I'm Elke, the Elke Coin mascot, and I'm here to introduce you to our wonderful community and currency! We strive to clarify and make understandable to everyone the fascinating world of meme coins. Our mission is to provide quality information and educational resources about cryptocurrencies, especially meme tokens. We aim to build a strong community where members share knowledge, discuss current trends, and discover new meme coins. Launched discreetly, with no initial sale, zero taxes, and renounced contract, the ξELKE coin is for the people, forever. Fueled by the pure power of memes, let me, ξELKE, guide you. Join us in the quest for exceptional meme cryptocurrencies!

Furthermore, discover the difference with ξELKE Coin, offering liquidity in BTCB, BNB, and ETH. We have an offer of 100,000,000,000 tokens, under the name ElkeCoin, with the ticker ELKE and the symbol ξ (Greek letter xi). Let's explore together the fascinating universe of meme cryptocurrencies and build a strong and informative community together!

Let's improve and educate ourselves together on this exciting journey! I look forward to having you join our adventure!

Mulțumesc încă o dată pentru ajutorul acordat!
Am incercat ieri seara sa generez dupa textul tau imagini si video, din pacate nu am reusit sa ajung nici macar aproape de imaginea postata de tine pe al tau site.Asa ca am sa-ti dau cateva site unde poti genera imagini la care poti avea cat de cat imagine HD ca sa poti face lips sync cum trebuie.Problema este ca fiecare site genereaza dupa promt diferit imagini si video.Este deajuns sa pui o singura litera in plus si sa ai altfel de imagine.Sfatul meu este sa generezi imagini si cand ajungi la cea care ati place cel mai mult sa ai faci upscale la 4k si apoi sa faci lips sync.

Saituri pentru imagini :

Sory ca nu am putut fi de ajutor mao mult :

Default_A_playful_humanoid_moose_with_large_expressive_eyes_st_1.jpg
default_a_playful_humanoid_moose_with_large_expressive_eyes_st_0-jpg.41073
Default_Imagine_a_humanoid_moose_with_a_mischievous_grin_its_l_0.jpgDefault_A_friendly_humanoid_moose_with_a_heartshaped_nose_and_1.jpgDefault_A_friendly_humanoid_moose_with_a_heartshaped_nose_and_0.jpgDefault_Imagine_a_humanoid_moose_with_a_mischievous_grin_its_l_1.jpg
 

Atașamente

  • Default_Imagine_a_humanoid_moose_with_a_mischievous_grin_its_l_1.jpg
    Default_Imagine_a_humanoid_moose_with_a_mischievous_grin_its_l_1.jpg
    210,9 KB · Vizualizări: 0
  • Default_A_playful_humanoid_moose_with_large_expressive_eyes_st_0.jpg
    Default_A_playful_humanoid_moose_with_large_expressive_eyes_st_0.jpg
    231,4 KB · Vizualizări: 25
Am incercat ieri seara sa generez dupa textul tau imagini si video, din pacate nu am reusit sa ajung nici macar aproape de imaginea postata de tine pe al tau site.Asa ca am sa-ti dau cateva site unde poti genera imagini la care poti avea cat de cat imagine HD ca sa poti face lips sync cum trebuie.Problema este ca fiecare site genereaza dupa promt diferit imagini si video.Este deajuns sa pui o singura litera in plus si sa ai altfel de imagine.Sfatul meu este sa generezi imagini si cand ajungi la cea care ati place cel mai mult sa ai faci upscale la 4k si apoi sa faci lips sync.

Saituri pentru imagini :

Sory ca nu am putut fi de ajutor mao mult :

Vezi atașament 41072
default_a_playful_humanoid_moose_with_large_expressive_eyes_st_0-jpg.41073
Vezi atașament 41075Vezi atașament 41076Vezi atașament 41077Vezi atașament 41078
Imaginile pe care le-ai creat nu sunt chiar rele, este dificil să realizezi diverse ipostaze ale unui caracter, în special atunci când acesta este un elan, un animal destul de complex. Am avut și eu experiențe similare. Eu am făcut ajustări suplimentare folosind Photoshop pentru a obține măcar 3 ipostaze diferite. În orice caz, apreciez eforturile tale și mulțumesc pentru implicare!
 
Țin să îi mulțumesc lui @yepuras și lui @AlexH pentru eforturile depuse în crearea și îmbunătățirea caracterului nostru animat! Pentru că ați investit timp și energie în acest proiect, am plăcerea să vă ofer câte 500 mii de monede ELKE fiecăruia. Vă rog să lăsați amândoi o adresă BNB Chain pentru a vă trimite monedele. Vă mulțumesc încă o dată pentru contribuția voastră valoroasă!
 
Țin să îi mulțumesc lui @yepuras și lui @AlexH pentru eforturile depuse în crearea și îmbunătățirea caracterului nostru animat! Pentru că ați investit timp și energie în acest proiect, am plăcerea să vă ofer câte 500 mii de monede ELKE fiecăruia. Vă rog să lăsați amândoi o adresă BNB Chain pentru a vă trimite monedele. Vă mulțumesc încă o dată pentru contribuția voastră valoroasă!
Sincer nu te-am ajutat cu gandul la o recompensa, dar as dori sa fac parte din micuta voastra familie asa ca accept.Aici ai mai multe imagini generate de mine , dupa felul meu de a vedea imaginea , in caz ca gasesti ceva sa-ti placa sau ai dori sa faci ajustari , ma anunti si cand am timp facem ajustarile apoi incercam si un video cu lips sync:
WkgWx8UoQ_ykgWDH4fwRXA.pngur5_jqyWRTq6yxZNSTeMnA.pnghrhjTecLS-qvw1D-LevKRA.pngQ18Dq5g1SVayH28uOue9lA.pngnVv3u_EmSgClmI9Ax1LolQ.pngv0zoSJXKSxSUI4zX1PpXxw.pngznSIq_JOTXq9fmcUZoV-UQ.pngI6p_koSPS7GFPh-TH-B_pw.png7j5k2RzmRt6WjMw_tXAm5w.pngTr85hNTDRYqU90lywHTQ5Q.png
 
Mai ai si aceste imagini , am facut dublu post deoarece ami da voie sa urc doar 10 imagini :
Vezi atașament 41089Vezi atașament 41090Vezi atașament 41091Vezi atașament 41092Vezi atașament 41093
Cu siguranță, mulțumim lui @yepuras pentru eforturile sale și contribuția la proiectul nostru! Imaginile 4, 7, 8 și primele 3 din postarea 2 par să se potrivească între ele și pot fi folosite eficient în campaniile noastre de marketing. De asemenea, este un punct foarte bun că ai pus numele pe personaj, astfel încât publicul să poată identifica mai ușor.
Poți încerca să creezi un videoclip lips sync când ai timp.
 
Salut tuturor!

Dorim să împărtășim cu voi progresul și perspectivele proiectului nostru Elke Coin. Până acum, am avansat considerabil și am făcut progrese semnificative, de asemenea vrem să vă ținem la curent cu tot ceea ce s-a întâmplat și cu direcția în care ne îndreptăm. Iată o scurtă actualizare:

Realizări până în prezent:​

  1. Adăugare de lichiditate: Am adăugat lichiditate în 3 pool-uri (BTC, ETH și BNB), contribuind astfel la stabilitatea și creșterea proiectului cu aproximativ 350$.
  2. Lansarea site-urilor: Am finalizat instalarea și lansarea a două site-uri web importante: elkecoin.com - site-ul principal al Elke Coin și elkecoin.com/community - este locul unde am implementat un sistem de referral și unde vom lansa noi criptomonede meme, dezvoltând astfel ecosistemul ELKE. Aceasta va permite membrilor să beneficieze de avantaje precum obținerea de ELKE prin interacțiuni, cum ar fi like-uri, comentarii și postări.

    Întrucât piața crypto se află într-o perioadă de creștere rapidă (bull market), dorim să accelerăm acest proces pentru a nu rata oportunitățile care apar zilnic.
Cum vă puteți implica:
  • Contribuție financiară: Vă rugăm să specificați suma pe care sunteți dispus să o contribuiți în BTC, ETH sau BNB pentru fondul de lichiditate al proiectului.
  • Implicare activă: Dacă aveți abilități în marketing, creați conținut sau dețineți resurse care ar putea fi utile pentru promovarea proiectului, vă încurajăm să vă implicați activ.
  • Blocarea monedelor: Pentru a asigura stabilitatea și siguranța proiectului, monedele ELKE și lichiditatea vor fi blocate pentru cel puțin 1 an de zile printr-un contract inteligent transparent.

    Odată blocate și listate cel puțin pe CoinMarketCap, moneda va deveni liberă și ar putea ajunge la o creștere de 1000x, având în vedere că lichiditatea din pooluri nu poate fi extrasă și nu se pot emite noi monede pe piață.

Alte detalii importante:​

  • Transparență: Ne angajăm să fim complet transparenți în toate aspectele proiectului și să păstrăm o comunicare deschisă și sinceră cu toți membrii comunității.
  • Accelerarea procesului: Dorim să accelerăm procesul de listare pe platformele mari precum CoinMarketCap, CoinGecko și BSCscan, pentru a ne asigura că proiectul nostru primește expunerea și recunoașterea pe care o merită.

Termen limită și continuare:​

  • Data limită: Termenul limită pentru implicarea în proiect este 12 mai 2024.
  • Continuare după data limită: Topicul nu se va închide după data de 13 mai, ci va fi un reper pentru o eventuală implicare în crearea unei noi monede a comunității.
Dacă sunteți interesați să vă alăturați sau aveți întrebări suplimentare, vă rugăm să postați aici sau să ne contactați în privat. Vă mulțumim anticipat pentru sprijinul vostru și suntem nerăbdători să lucrăm împreună pentru succesul proiectului Elke Coin!

P.S. Ne-ar ajuta enorm dacă vă abonați la canalele noastre de social media (YouTube, Telegram și Twitter) și să ne oferiți feedback și susținere, indiferent dacă vă implicați activ sau nu. Apreciem fiecare like și comentariu!
 
Loading...
Back
Sus